گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۱۹/خرداد/۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر

تجلیل از ۶۰ دانشجوی برتر دانشکده پیراپزشکی واحد علوم پزشکی تهران

خبرگزاری آنا: برای نخستین بار و همزمان با ایام ماه شعبان مراسم قدردانی و تجلیل از ۶۰ دانشجوی برتر دانشکده پیراپزشکی واحد علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران در این مراسم اظهار کرد: مهمترین ابزار کار این دانشکده حمایت روسا، پشتکار دانشجویان، وجود اعضای هیأت علمی مجرّب و بهره‌مندی از کارکنان باتجربه و دلسوز در اداره آموزش است.

دکتر سیّدحسن مقدّم‌نیا با توصیف وضعیت موجود دانشکده افزود: این دانشکده دارای سه رشته علوم آزمایشگاهی، هوشبری، و اتاق عمل در دوره کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است که علاوه بر حفظ و تقویت سه رشته موجود در دانشکده به ارتقاء رشته‌های جدید می‌پردازیم و با داشتن فرزندان ممتاز این واحد دانشگاهی را برای رساندن به مراحل بالاتر و اجرائی کردن برنامه‌های راهبردی حرکت خواهیم کرد.

وی افزود: برای ارتقای کیفیت و راه‌اندازی و ارتقای رشته‌های جدید نیاز مبرم به جذب اعضای هیات علمی، فضای فیزیکی مستقل، برنامه راهبردی مدوّن و مصوّب و ایجاد مقاطع تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا برای این دانشکده پیش‌بینی شده است.

مقدم‌نیا خواستار شرکت دانشجویان، کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی در نظرسنجی دانشکده برای ارتقای کیفی آموزش شد و گفت: یکی از برنامه‌های مهم این دانشکده توجه به امر آموزش و تربیت دانشجویان کارآزموده در رشته های مختلف است، آموزش یک امر مقدس بوده و به عنوان مکان مقدس و نورانی مورد عنایت خداوند است، بنابراین همه استادان تعلیم و تربیت باید به این امر توجه خاص داشته باشند تا مدیرانی لایق، شایسته و متعهد برای آینده کشور و ایران اسلامی داشته باشیم.

این مسوول خطاب به دانشجویان برتر دانشکده پیراپزشکی واحد علوم پزشکی تهران بیان کرد: امروز دور هم جمع شده‌ایم تا از دانشجویان برتر این دانشکده در سه رشته علوم آزمایشگاهی، هوشبری و اتاق عمل در دوره کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، قدردانی کنیم و از خداوند بزرگ برای این سرمایه‌های نهفته در این واحد دانشگاهی تشکر کنیم.

در پایان این گردهمایی و بعد از جلسه پرسش و پاسخ درخصوص مشکلات و مسائل دانشکده و اقدامات برای رفع آنها تبادل‌نظر و گفتگو شد و رئیس دانشکده پیراپزشکی از 60 نفر دانشجویان برگزیده این دانشکده با اهداء لوح سپاس و کتاب پاگانا و مسابقه های قرانی تشکر و قدردانی کرد.

اسامی نفرات اول هر رشته در این دانشکده در بخش کارشناسی ناپیوسته علیرضا کیانی افشار در گروه علوم آزمایشگاهی، سهیلا نوروزی در گروه هوشبری و اکرم نعمتی سیاه پیرانی در گروه اتاق عمل و در بخش رشته های کارشناسی پیوسته نرگس مبصری در گروه هوشبری، محمود امانی کل کانلو در گروه اتاق عمل و امیر اکبری در گروه علوم آزمایشگاهی هستند.

انتهای پیام/ع