گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۸/بهمن/۱۳۹۱ - ۱۳:۵۲ و در حوزه های دانشگاه - ۰ نظر
ناصر اقبالی خبر داد:

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PH.D) سال ۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه

خبرگزاری آنا: زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PH.D) سال ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه ۳۰ بهمن سال جاری آغاز می شود.

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ناصر اقبالی با اعلام این خبر گفت: آزمون دکتری در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 3 و 4 اسفندماه در سراسر کشور برگزار می شود، لذا داوطلبانی که ثبت نام کرده اند، می توانند از ساعت 11 صبح روز دوشنبه 30 بهمن ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

اقبالی افزود: دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمون نیز امکان پذیر است.

رئیس مرکز آزمون در ادامه خاطرنشان کرد: چنانچه داوطلبی پس از دریافت کارت ورود به جلسۀ خود، مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس مشاهده کرد، باید از روز دوشنبه بعدازظهر 30 بهمن ماه  تا روز چهارشنبه بعدازظهر 2 اسفندماه به باجه های رفع نقص در واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه و نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

اقبالی در ادامه اضافه کرد: آدرس کلیۀ واحدهای مجری در دفترچه آزمون دکتری سال 92 درج شده است که در صورت نیاز داوطلبان می توانند به آن مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون در پایان اشاره کرد: اگر داوطلبی در خصوص این آزمون با سؤالاتی مواجه شد، می تواند سؤال خود را از طریق www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال نماید تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند. انتهای پیام/