گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۲/خرداد/۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
با همکاری باقرسرداری صورت گرفت/

تالیف کتاب"سهم ناشناخته سبکهای تفکر و یادگیری در فرایند آموزش" توسط عضو هیئت علمی واحد خوی

خبرگزاری آنا: کتاب" سهم ناشناخته سبکهای تفکر و یادگیری در فرایند آموزش" توسط عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خوی تالیف و روانه بازار کتاب شد.

حیدرعلی زارعی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی در گفت و گو با خبرگزاری آنا در این خصوص از تألیف و گردآوری کتاب «سهم ناشناخته سبکهای تفکر و یادگیری در فرایند آموزش » با همکاری باقرسرداری خبر داد.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خوی اظهار داشت: با توجه به این که تا به حال در فرایند تدریس و آموزش، اغلب به توانایی ها و فرایند های شناختی معلم و دانش آموز به عنوان عامل اصلی موفقیت تحصیلی توجه شده و نقش عوامل دیگر در این فرایند مغفول واقع شده است بنابراین کتاب مذکور با هدف  بررسی و شناساندن نقش سبک های تفکر و یادگیری در فرایند آموزش و تدریس تالیف شده است.
وی افزود:کتاب مذکور به صورت پژوهشی و کاربردی نگارش شده و مطالعه آن  برای استادان و معلمانی که به آموزش علمی علاقه مند هستند و همچنین برای محققانی که موضوع پایان نامه و یا طرح تحقیقی آنان در زمینه سبک های تفکر و یادگیری است، بسیار مفید خواهد بود.
کتاب «سهم ناشناخته سبکهای تفکر و یادگیری در فرآیند آموزش» در 122 صفحه و تیراز 500 نسخه وبه قیمت 6000 تومان توسط انتشارات ساوالان تهران در قطع وزیری به بازار کتاب عرضه شده است.

انتهای پیام/ع