گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۵/خرداد/۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹ و در حوزه های فرهنگی - ۰ نظر

هفته اول برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری در رادیو + جدول پخش

خبرگزاری آنا: برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رادیو بر اساس قرعه‌کشی اعلام شده در جدول زمان‌بندی رادیویی مشخص شد.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، طبق جدول زمان‌بندی، در هفته اول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری، مستند رادیویی شرح برنامه‌های سعید جلیلی دوشنبه 6 خرداد ماه ساعت 8:30 دقیقه به عنوان اولین بخش از اعلام برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از رادیو ایران پخش می شود.

مستند رادیویی علی اکبر ولایتی نیز سه‌شنبه 7 خرداد ماه و مستند حسن روحانی چهارشنبه 8 خرداد ماه از این شبکه پخش خواهد شد.

محسن رضایی، دیگر کاندیدای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری است که سه‌شنبه 7 خرداد ماه ساعت 17:30 دقیقه از فرصت 30 دقیقه‌ای خود برای معرفی برنامه‌ها و بیان دیدگاههایش در رادیو ایران استفاده می‌کند.

محمد غرضی و غلامعلی حداد عادل در این هفته مهمان شبکه جوان هستند که سه‌شنبه 7 خرداد ماه و پنج‌شنبه 9 خرداد ماه از ساعت 16 در مصاحبه 60 دقیقه‌ای به بیان دیدگاههای خود می پردازند.

رادیو ورزش با برنامه‌ای 60 دقیقه‌ای چهارشنبه 8 خرداد ماه ساعت 9:00 میزبان محمدباقر قالیباف است و محمدرضا عارف نیز پنج‌شنبه 9 خرداد ماه با حضور در شبکه رادیویی معارف از ساعت 18 و به مدت یک ساعت دیدگاهها و نظرات خود را در مصاحبه‌ای رادیویی بیان می‌کند.

گفتنی است در این دوره از انتخابات به هریک از کاندیداها 255 دقیقه فرصت تبلیغاتی در حوزه رادیو اختصاص داده شده است.

انتهای پیام/