گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۷:۳۲ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
جمال‌زاده در واحد دیلم:

مخالفان تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز از عملکرد خود پشیمان هستند

خبرگزاری آنا: نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ سختکوشی مسئولان این دانشگاه به جایی رسیده است که مخالفان تأسیس دانشگاه آزاد امروز از عملکرد خود نادم و پشیمان هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام دکتر عبدالرضا جمال‌زاده در نشست صمیمانه با استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دیلم اظهار کرد: مسائل و مشکلات واحد‌ها و مراکز آموزشی از سوی رؤسای واحد‌ها ارائه می‌شود و اما ما به این موضوع بسنده نکرده و با حضور در دانشگاه و نشست با مسئولان، استادان و دانشجویان مستقیما در جریان مسائل و مشکلات دانشگاه قرار می‌گیریم و از نظر و پیشنهاد سازنده و ارزنده آنان برای اعتلای دانشگاه استفاده می‌کنیم.

نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یک مرکز علمی ارزشمند و گسترده‌ترین مرکز علمی جهان از سوی، تعداد دانشجو و اعضا هیئت علمی است.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با پیشنهاد مجاهد بزرگ آیت اله هاشمی رفسنجانی و حمایت‌های معنوی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری و نیز سخت‌کوشی مسئولان این دانشگاه به جایی رسیده است که مخالفان تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز از عملکرد خود نادم و پشیمان هستند.

جمال‌زاده بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان تلقی می‌شود و فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته و فشار‌های فراوانی را از جهات مختلف تحمل کرده است.

جمال‌زاده خاطرنشان کرد: وجود استادان مجرب و متعهد، دانشجویان پرتلاش و سختکوش، کارکنان زحمتکش باعث شده دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه‌های مختلف با دانشگاه‌های دولتی و دانشگاه‌های معتبر خارجی رقابت کند و در بسیاری از زمینه‌ها گوی سبقت را از آن خود کند.

وی دانشگاه را خانه دوم دانشگاهیان دانست و گفت: بخش عظیمی از اوقات ما در دانشگاه‌ها برای انجام امور محوله گذرانده می‌شود پس باید سعی کنیم با دلسوزی، همدلی، در فضایی صمیمی فعالیت کنیم و در کلیه امور تکریم ارباب رجوع، صداقت، امانتداری، همدلی، صرفه جویی در مصرف و وجدان کاری در سرلوحه کار‌هایمان قرار گیرد.

جمال‌زاده  گفت: واحدها و مراکز دانشگاه با جذب هیئت علمی مقدمات تصویب رشته‌های جدید متناسب با نیازهای استان را فراهم کنند چرا که جذب دانشجو در گرو ایجاد رشته‌های جدید است.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد فضای علمی آموزشی مناسب و پرنشاط از خصوصیات یک دانشگاه خوب است، گفت: باید امکانات رفاهی مناسب فراهم شودتا دانشجو بتواند براحتی به کسب علم و دانش بپردازد.

انتهای پیام/ع