گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد:

افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور تخصصی شیمی، پلیمر و کامپوزیت واحد شهرضا

خبرگزاری آنا: مرکز رشد واحد‌های فناور تخصصی شیمی، پلیمر و کامپوزیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با حضور دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و دکتر حسین فقیهیان معاون هماهنگی استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا با هدف ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاهی و فراهم کردن زمینه تجاری‌سازی ایده‌های فناور و دستاوردهای پژوهشی استادان و دانشجویان دانشگاه در زمینه‌های شیمی، پلیمر و کامپوزیت که مجوز راه‌اندازی آن اخیراٌ به تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی رسیده است رسماٌ افتتاح و آغاز به کار کرد.

مرکز رشد و فناوری واحد شهرضا با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان درخصوص پذیرش موسسات برای حمایت و ارائه خدمات فنی و تخصصی (آزمایشگاه و کارگاه)، مشاوره‌ای و آموزشی و فراهم کردن امکان عقد قرارداد با صنایع و سازمان‌های بزرگ و کوچک و همچنین تسهیلات مالی و اعتباری راه‌اندازی شد.

 این مرکز رشد با 11 واحد فناور فعال در رشته‌های شیمی، پلیمر و کمپوزیت با 800 متر مربع زیر بنا فعالیت خود را با 26 آزمایشگاه و کارگاه در ساختمان پژوهشی حکیم الهی قمشه‌ای آغاز کرده است.

انتهای پیام/ع