گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۴:۴۳ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
با حضور در گلزار شهدای شهر دیلم

جمال‌زاده: باید ادامه دهنده راه امام و شهدای انقلاب اسلامی باشیم

خبرگزاری آنا: نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ ما باید ادامه دهنده راه امام شهدا و شهدای انقلاب اسلامی باشیم تا به هدف مطلوب برسیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا جمال‌زاده با حضور در گلزار شهدای شهر دیلم و تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدا، با بیان اینکه امروز بیش از همیشه به ذکر و یاد شهدا نیازمندیم، گفت: شهدا برای همه ما نقشه راه هستند، ایران اسلامی مرهون ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و از خودگذشتگی شهدای انقلاب اسلامی، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و خانواده‌های معظم شهدا است.

نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد افزود: فداکاری شهدا و جانبازان و صبر و مقاومت خانواده‌های معظم آنان عامل پیروزی ملت و جمهوری اسلامی ایران بوده و هست.

وی تصریح کرد: مجاهدت‌های بسیاری صورت گرفته تا نهال انقلاب به یک درخت تناور تبدیل شده و امروز ایران عزیز ما به عنوان قدرتمند‌ترین کشور منطقه شناخته شده است.

جمال‌زاده اظهار کرد: بر مسئولان و خدمتگزاران فرض است که قدر شهدا، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان، آزادگان و خانواده‌هایشان را بشناسند تا از رهگذر این شناخت امیدوار باشند که شهدا در آخرت شفاعتشان کنند.

همچنین نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم عطرافشانی گلزار شهدای شهرستان گناوه شرکت کرد.

انتهای پیام/ع