گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۴:۱۸ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
رئیس واحد بابل:

هتاکی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) نشان از فقر فرهنگی استکبار جهانی است

خبرگزاری آنا: رئیس واحد بابل گفت: هتاکی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) نشان از فقر فرهنگی استکبار جهانی است که تاب مقابله و رویارویی با آن را ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌‌الاسلام حسن قلی‌پور در جمع دانشگاهیان واحد بابل با محکوم کردن هتک حرمت مجله فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) گفت: پیامبر اعظم (ص) و رسول رحمت، شخصیت بی‌نظیری است که تمام ادیان و آزادمردان جهان برای او سر تعظیم فرود آورده‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل پیامبر گرامی اسلام (ص) را ممتاز و برجسته‌ترین انسان خواند و افزود: خداوند در آیه 4 سوره قلم در توصیف پیامبر (ص) می‌فرماید: و انک لعلی خلق عظیم؛ تو‌ ای پیامبر دارای اخلاق عظیم و بزرگی هستی. این توصیف الهی خود به تنهایی بیانگر مقام و منزلت پیامبر (ص) و نیز بیانگر معیار ارزش‌گذاری افراد در پیشگاه خداوند است.

قلی‌پور وحدت، اتحاد و همبستگی مسلمانان، آزادگی آزاداندیشان و حقیقت طلبان را برخواسته از دین مبین اسلام و مکتب سراسر نورانی رسول الله دانست و اظهار کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند مانع از گسترش دین مبین اسلام شود، هرگز اسلام محو نخواهد شد.

وی تصریح کرد: نام پیامبر اعظم (ص) و رسول رحمت و دین خدا وچهره اسلام تا ابد باقی خواهد ماند چون حافظ و نگهدار آن خداوند سبحان است.

قلی‌پور با توجه به اینکه اسلام دین رفعت، بخشش، کرامت و پیامبر الهی حضرت محمد مصطفی (ص) اشاعه دهند فرهنگ اخلاق است، افزود: ظالمان و ستمگران، داعش، القاعده، طالبان، و حتی، روزنامه فرانسوی شارلی ابدو هوشیار باشند، هرگز نمی‌تواند جلوی موج گسترش روز افزون اسلام در جهان را بگیرند.

به گزارش خبرنگار آنا، در پی هتک حرمت کوته‌فکران غربی به ساحت مقدس پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با محکوم کردن اقدامات سخیف استکبار به سرکردگی صهیونیزم جهانی، بعد از خواندن زیارت عاشورا با راهپیمایی و تجمع در کنار یادمان شهدای گمنام دانشگاه حضور یافته و شعار ((لبیک یا رسول الله، مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل)) اقدامات غرب و آمریکا را محکوم و از آنان اعلان انزجار کردند.

انتهای پیام/ع