گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۳:۵۵ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد:

حفظ فضای شور و شعف دوران پیروزی انقلاب اسلامی توصیه و امانت امام راحل است

خبرگزاری آنا: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با بیان اینکه هرگونه مشارکتی را در برگزاری مراسم‌ ایام دهه فجر افتخار و وظیفه خود می‌دانیم، گفت:حفظ فضای شور و شعف دوران پیروزی انقلاب اسلامی توصیه و امانتی است که از امام راحل (ره) به ما رسیده است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، محمدرضا اسلامی در پنجمین جلسه کمیته دانشجویی و استادان ستاد سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار شد، با خیر مقدم به روسا و نمایندگان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، گفت: هرگونه مشارکت در برگزاری هر چه پربار‌تر و بهینه‌ تر مراسم‌ ایام دهه فجر را وظیفه خود دانسته و پیام‌رسانی انقلاب در این عصر که جابجایی نسل‌ها محقق می‌شود و مدیران لایق و جوان سکانداری هدایت کشور را بر عهده می‌گیرند را با تمام توان و جدیت خاص انجام خواهیم داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد خواستار مستندسازی وقایع انقلاب شد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یزد همگام با دیگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان تمام توان و کوشش خود را در راستای برگزاری خوب و مناسب این ایام معطوف خواهد کرد.

رئیس کمیته دانشجویی و اساتید ستاد سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان یزد هم با تشکر از ریاست دانشگاه مبنی بر برگزاری چنین جلسه‌ای گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره دوران انقلاب و به نوعی انتقال اتفاقات و تجربیات آن و بیان جانفشانی مردمان دوران انقلاب به نسل امروز از اهداف این ستاد و کمیته است.

ناصر صدرا ابرقویی از اجرای 22 برنامه مشترک و عمومی در تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان یزد خبر داد که از آنها می‌توان عطر افشانی و گلباران قبور مطهر شهداء، نواخته شدن زنگ انقلاب در دانشگاه‌ها، دیدار با خانواده معزز شهدا، همایش پیاده روی خانواده بزرگ دانشگاهیان یزد را نام برد.

در این مراسم که روسا و نمایندگانی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی یزد شرکت داشتند در مورد مسائل مطرح شده در این جلسه بحث و تبادل نظر انجام گرفته و مقرر شد کلیه دانشگاه‌ها علاوه بر اجرای وحدت رویه در برگزاری مراسم‌ مشترک حسب صلاحدید و دستورالعمل‌های سازمانی خود بصورت اختصاصی نیز برنامه‌هایی را در دانشگاه متبوع خود اجرا کنند. در ابتدای این دیدار به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه از سوی حاضران با اهدای شاخه گل ادای احترام شد.

انتهای پیام/ع