گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۲:۴۵ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر

اصفهانیان: امیدوارم فغانی در فینال هم بی نقص باشد

خبرگزاری آنا: رییس دپارتمان داوری ضمن تبریک برای قضاوت داور ایرانی در فینال جام ملت‌های آسیا ابراز امیدواری کرد این داور بین‌المللی بتواند به مانند ۵ قضاوت قبلی خود در جام ملت‌های آسیا بتواند بهترین عملکرد را در فینال بازی‌ها انجام دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، فریدون اصفهانیان درباره قضاوت فغانی در فینال جام ملت‌های آسیا گفت: همان‌طور که اشاره کردم این داوران از تجربه و تسلط بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بعید می‌دانم مشکلی در قضاوت این دیدار داشته باشند. علاوه بر آرزوی موفقیت که برای گروه داوری کشورمان در بازی فینال دارم امیدوار هستم تا با ارائه قضاوت بی‌نقص بیش از پیش پتانسیل داوری ایران را به اثبات برسانند. البته انتخاب گروه داوران ایران برای قضاوت دیدار فینال جام ملت‌های آسیا گویای پتاسیل داوران ایرانی است.

وی ادامه داد: از شروع رقابت‌های جام ملت های آسیا شاهد قضاوت خوبی از گروه داوری کشورمان در این بازی‌ها بودیم که نحوه قضاوت آنها باعث شد در هر مرحله امتیاز بالایی کسب کنند.از سوی دیگر عملکرد فغانی، سخندان و ابوالفضلی نشان از تجربه و تسلط بالای آنها داشت و به خصوص حضور فغانی در جام جهانی، همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کرده بودم شانس بالایی را برای قضاوتش در بازی فینال ایجاد کرد. البته در آن بازی‌ها هم اعتقادم این بود که نباید وی را به عنوان داور چهارم قرار می دادند و شایستگی قضاوت در جام جهانی را کاملا داشت.

رئیس کمیته داوران در ادامه افزود: اکنون که این افتخار نصیب این سه داور خوب و جامعه داوری کشورمان شده است لازم می دانم این موفقیت را به جامعه فوتبال و بخصوص تمام افرادی که در کمیته و دپارتمان داوری از سال‌های گذشته تا به امروز فعالیت و روی این عزیزان سرمایه گذاری کرده‌اند، تبریک بگویم.

وی در پایان گفت: اینکه برای نخستین بار شاهد قضاوت داورانی از ایران در 19 دوره گذشته جام ملت‌های آسیا هستیم بسیار اتفاق خوبی برای سه داور انتخاب‌شده و جامعه داوری کشورمان است که بار دیگر این دستاورد را تبریک می‌گویم و امیدوارم شاهد قضاوت بسیار خوب داورانمان در بازی فینال باشیم.

انتهای پیام/