گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر
دور رفت مرحله حذفی لیگ برتر واترپلو

واترپلوئیست‌های دانشگاه آزاد میهمان نفت امیدیه

خبرگزاری آنا: رفت مرحله حذفی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو روز جمعه (۱۰بهمن ۱۳۹۳) با برگزاری دو دیدار حساس در امیدیه و زنجان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا،پس از پایان مرحله مقدماتی، دور حذفی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو از روز جمعه (10 بهمن) آغاز می شود. در این روز چهار تیم صعود کرده از مرحله اول به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می‌کنند تا در نهایت دو تیم راه یافته به فینال مشخص شوند.

در زنجان شهید شهبازی (تیم سوم جدول) از تیم دوم مرحله نخست یعنی فولاد مبارکه سپاهان پذیرایی می کند. شهبازی مدافع عنوان قهرمانی انگیزه بالایی دارد تا در این مسابقه از امتیاز میزبانی استفاده کند و گام نخست را محکم بردارد. از سوی دیگر فولاد مبارکه که با 16 امتیاز توانست به عنوان تیم دوم به مرحله پلی‌آف صعود کند، با تمام قوا به مصاف شهید شهبازی می رود تا در بازی برگشت به مشکل نخورد.

این دیدار از ساعت 15 روز جمعه در امیدیه برگزار می‌شود. قاضیان این مسابقه مسعود رضوانی و حامد دایی تقی هستند و کار نظارت بر عهده مجید نقاشلو است.

دیگر بازی حساس این مرحله در امیدیه برگزار می‌شود. نفت امیدیه تیم چهارم مرحله مقدماتی میزبان صدرنشین مرحله نخست یعنی دانشگاه آزاد اسلامی است. نفتی‌ها با برد مقابل نفت و گاز گچساران به مرحله پلی‌آف صعود کردند. نماینده امیدیه که در چند بازی اخیر با تغییراتی در کادر فنی روبه‌رو شده  است، مقابل تیم بدون شکست دانشگاه آزاد رقابت سخت و نفس‌گیری در پیش دارد.

دانشگاه آزاد هم که به عنوان تنها تیم بدون شکست در مرحله مقدماتی شناخته شد قصد دارد با ادامه این روند و کسب نتیجه‌ای مناسب اندوخته‌ای با ارزش از امیدیه به تهران آورد.

این دیدار هم از ساعت 15 روز جمعه در زنجان برگزار می‌شود. کار قضاوت بر عهده امیرحسین صفابخش و محمود نصر است. ناظر این مسابقه هم محمدهادی بیک خواهد بود.

*برنامه بازی های دور رفت مرحله پلی آف:

شهید شهبازی زنجان- فولاد مبارکه سپاهان؛ روز جمعه - ساعت 15:00- زنجان

نفت امیدیه – دانشگاه آزاد اسلامی؛ روز جمعه - ساعت 15:00- امیدیه

انتهای پیام/