گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر

۱۸ بهمن،‌ تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان‌های امام راحل(ره)

خبرگزاری آنا: جامعه ورزش کشور امسال نیز همزمان با یوم‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام راحل(ره)‌تجدید میثاق می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید مناف هاشمی، معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در وزارت ورزش و جوانان ،گفت: امسال جشن های انقلاب با شکوه هر چه بیشتر توسط جامعه ورزش برگزار می شود.

وی ادامه داد: به همین منظور از مدت ها قبل جلسات منظمی را با حضور واحدهای مختلف و نمایندگان سایر معاونت برای برگزاری جشن‌های فجر انقلاب توسط وزارت ورزش و جوانان برگزار کرده ایم و امیدوارم بتوانیم بخشی از این حماسه بزرگ را با یاد معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) گرامی بداریم.

هاشمی افزود: بعد از دیدار رهبر معظم انقلاب با جامعه بزرگ ورزش و افتخاری که نصیب ما شد این هفته نیز فرصت دیدار و تجلیل از قهرمانان بازی های آسیایی و پاراآسیایی در حضور دکتر روحانی ریاست محترم جمهور برای خانواده بزرگ ورزش فراهم شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان با تشکر از تلاش های گودرزی گفت: با همت و نگاه دقیق و مدیریتی وزیر امسال جوایز و پاداش قهرمانان ارزنده ایران بدون تاخیر چندساله که قبلاً شاهد آن بودیم، تقدیم ورزشکاران خواهد شد.

هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به برنامه‌های دیگر فجر انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: همزمان با تهران که برنامه ها در طول این دهه با مشارکت وزارت ورزش، اداره کل ورزش و جوانان تهران و فدراسیون های ورزشی برگزار می شود استان های ما نیز فعال هستند و با برنامه ریزی اعلام شده به تمام هیات ها برنامه های مد نظر را اجرا می کنند.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: امسال روز 18 بهمن جامعه ورزش به همراه وزیر ورزش و جوانان با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق خواهند کرد.

غبار روبی از مزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدا، بازدید و دیدار از آسایشگاه جانبازان، افتتاح پروژه‌های بزرگ عمرانی در کشور و در نهایت حضور پر شکوه و همراه با سایر اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن از جمله برنامه های دیگر وزارت ورزش و جوانان در ایام فجر انقلاب اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/