گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۳:۰۶ و در حوزه های سیاسی - ۰ نظر
جواد هروی در گفت‌وگو با آنا:

رفتار مجلس با دولت و وزرا در جهت تعامل نیست/ وحدت مصنوعی بین دولت و مجلس فایده‌ای ندارد

خبرگزاری آنا: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر ضرورت وجود وحدت جدی و عمیق بین دولت و مجلس تصریح کرد: متأسفانه رفتار مجلس با دولت و وزرا در جهت تعامل نیست.

جواد هروی،‌ نماینده مردم قائنات در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آنا، درباره روند کارت‌های زرد مجلس به وزرای دولت اظهار کرد: رویکردهای مجلس نسبت به دولت باید در جهت تعامل و بهبود همکاری باشد در صورتی که رفتار مجلس با دولت و وزرا در این مسیر نیست.

وی افزود: وجود چالش‌های جدی در دولت و مجلس، دغدغه‌های مردم را افزایش می‌دهد. شرایط کشور به لحاظ اقتصادی مناسب نیست. بسیاری از مردم نگران معیشت خود هستند نباید مسئولان به گونه‌ای رفتار کنند که این دغدغه‌ها و نگرانی‌ها افزون‌تر شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: رهبری همواره از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم تأکید داشتند که "به دولت کمک کنید" چراکه کمک به دولت باعث پیشرفت کشور می‌شود.

هروی با بیان اینکه "آن چیزی که امروز ضروری به نظر می‌رسد وحدت جدی بین دولت و مجلس است"، گفت: وحدت مصنوعی فایده‌ای ندارد. کشور به قدرت و پویایی مضاعف نیاز دارد؛ با وجودی که رفتار و عملکرد برخی از نمایندگان مجلس، آن پویایی مورد انتظار را در این زمینه زیر سؤال می‌برد.

انتهای پیام/