گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر

سربازی پولادی سوژه روز خبرگزاری فرانسه شد

خبرگزاری آنا: خبرگزاری فرانسه گزارش مفصل امروز خود را به موضوع سربازی مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا،‌مهرداد پولادی با مساعدت سازمان نظام وظیفه توانست به همراه سایر بازیکنان برای حضور در جام‌ ملت‌های آسیا به استرالیا سفر کند تا تیم ملی را در دیدار با حریفان همراهی کند.

فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش تلاش بسیار زیادی برای حضور این بازیکن در فهرست کی‌روش قبل از عزیمت تیم ملی به استرالیا برای حضور در جام ملت‌های آسیا انجام داد و حتی تا 48 ساعت قبل پرواز ملی پوشان نیز مشخص نبود که پولادی و رفیعی به سیدنی می‌روند یا خیر اما مساعدت ستاد کل نیروهای مسلح در آخرین لحظه باعث شد تا مرد پرتغالی با تمام بازیکنانش در جام ملت‌های آسیا حضور یابد.

البته علی کفاشیان تاکید کرد پولادی تنها مجوز بازی برای تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را دریافت کرده  است و این  بازیکن بعد از اتمام رقابت‌ها به همراه تیم ملی به ایران باز می‌گردد تا وضعیت سربازی‌اش روشن شود.

در حالیکه همه فکر می‌کردند این بازیکن بعد حذف ایران از جام شانزدهم به همراه سایر ملی‌پوشان به وطن باز خواهد گشت اما پولادی زیر قول خود زد و از استرالیا به قطر رفت تا در لیگ قطر حضور یابد.

همین موضوع سوژه اصلی خبرگزاری فرانسه شد و این خبرگزاری امروز در گزارشی مفصل نوشت:‌ مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح ایران از پولادی خواستند به ایران بازگردد و خدمت سربازی خود را آغاز کند یا اینکه وی باید در صورت عدم معرفی خود قید بازی در تیم ملی را بزند.

این خبرگزاری با اشاره به اظهارات خاطرنشان کرد: مهرداد پولادی که اکنون 27 سال دارد و در باشگاه الشحانیه قطر توپ می‌زند تاکید کرده  است بعد از پایان قراردادش با این تیم در لیگ قطر به ایران باز می‌گردد تا وضعیت سربازی خود را مشخص کند.

خبرگزاری فرانسه در ادامه به صحبت‌های موسی کمالی رییس منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح پرداخته؛ این مسئول سازمان نظام وظیفه تاکید کرده است  از تمام پتانسیل موجود برای بازگشت پولادی به تهران و اعزام وی به سربازی استفاده خواهد کرد.

این خبرگزاری در پایان این احتمال را داده که پولادی بتواند سربازی خود را بخرد اما این صحبت تنها در حد یک گمانه زنی است.

انتهای پیام/