گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر

قائم‌شهر قهرمان مسابقات قهرمانی دوو میدانی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی مازندران شد‎

خبرگزاری آنا: مسابقات قهرمانی دوومیدانی خواهران دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با قهرمانی واحد قائم‌شهر با کسب ۶۶ امتیاز به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مسابقات دو و میدانی در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار شد که تیم قائم‌شهر با 66 امتیاز مقام اول، تیم بابل با 59 امتیاز مقام دوم و تیم چالوس با 33 امتیاز مقام سوم را کسب کردند.

 در مسابقه 60 متر زهرا برزگر از قائم‌شهر مقام اول محبوبه مهدویان از بابل مقام دوم و زهرا برزگر از قائم‌شهر مقام سوم را کسب کردند.

در مسابقه 200 متر عاطفه عابدی از قائم‌شهر مقام اول، زهرا برزگر از قائم شهر مقام دوم و فاطمه‌پور کریمی از چالوس مقام سوم را از آن خود کردند.

در مسابقه 400 متر عاطفه عابدی از قائم‌شهر مقام اول، محبوبه مهدویان از بابل مقام دوم، فاطمه پورکریمی از چالوس مقام سوم را کسب کردند.

در مسابقه 800 متر فریبا میرزاجانی از بابل مقام اول، رقیه خانی عمران ازبابل مقام دوم، زهرا غریب از چالوس مقام سوم را کسب کردند.

در مسابقه 1500 متر فریبا میرزاجانی از بابل مقام اول، زهرا غریب از چالوس مقام دوم و رقیه خانی عمران از بابل مقام سوم را از آن خود کردند.

در مسابقه پرش طول زهره برزگر از قائم‌شهر مقام اول، نکیسا طاهری از بابل مقام دوم و آرزو غفاری از قائم‌شهر مقام سوم را کسب کردند.

 در مسابقه پرتاب وزنه زهرا زروار از بابل مقام اول، نگار تقی نیاء از بابل مقام دوم و فاطمه جلیلیان از چالوس مقام سوم را کسب کردند.

 در مسابقه دو امدادی 4200 متر تیمی واحد قائم‌شهر مقام اول، واحد چالوس مقام دوم و واحد بابل مقام سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/ع