گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
باحکم دکتر میرزاده؛

عضو هیئت علمی واحد گرمسار به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت

خبرگزاری آنا: دکتر بهار شمشادی استادیار و عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار با حکم دکتر میرزاده به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، شمشادی متولد 1354 و دانش‌آموخته دکترای حرفه‌ای دامپزشکی از دانشگاه تهران و از دانشجویان ممتاز این دانشگاه و دانش آموخته دکترای تخصصی انگل‌شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات  است که در فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود تالیف 4 کتاب تخصصی دامپزشکی، انتشار 18 مقاله در مجلات معتبر، 10 مقاله در کنگره‌های بین‌المللی، 14 مقاله در کنگره‌های داخلی، راهنمایی 15 مقاله دکتری را داشته و از پژوهشگران برگزیده واحد گرمسار نیز به شمار می‌رود.

وی عضو شورای پژوهشی دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار و عضو انجمن انگل‌شناسی ایران است و علاوه بر اجرای طرح‌های تحقیقاتی و تدریس و شرکت در کارگاه‌های آموزشی مختلف دروس انگل‌شناسی و بیماری‌های انگلی، جانور‌شناسی، پرورش و بیماری‌های زنبور عسل و بیماری‌های انگلی ماهی را در کارنامه علمی خود ثبت کرده است.

در حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: با توجه به پیشنهاد کمیته منتخب واحد گرمسار درباره ارتقای سرکار عالی به دانشیاری، موضوع در سی و پنجمین نشست مورخ 2/6/93 هیئت ممیزه دانشگاه مطرح و مورد موافقت قرارگرفت.

میرزاده ابراز امیدواری کرده در مرتبه جدید نیز با تاییدات خداوند تبارک وتعالی، منشاء خدمات بهتر و ارزشمندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دانشجویان عزیز بوده و در توسعه علم و دانش گام‌های موثرتری بردارید.

انتهای پیام/ع