گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۰:۱۷ و در حوزه های دانشگاه - ۰ نظر
دکتر مهرداد نوابخش:

توسعه دانشگاه آزاد اسلامی در گرو به‌کارگیری نیروهای جوان و مجرب است

خبرگزاری آنا: مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رشد ۱۰ درصدی درآمد غیر شهریه‌ای در سال جاری می‌تواند سنگ محکی برای ارزیابی روند توسعه‌ در دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر مهرداد نوابخش گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر روند مطلوبی را با مدیریت علمی آقای دکتر میرزاده تجربه می‌کند. سیاست‌های راهبردی در امر مدیریت دانشگاه منتج به پویایی خوبی شده است، به طوری که کلیه دانشگاهیان شاهد رویکرد مناسب آن هستند.

وی افزود: تلاش جهت کسب بودجه 12 درصدی غیر شهریه و جذب اعضای هیئت علمی متخصص از جمله سیاست‌های نوینی است که در دانشگاه آزاد پیگیری‌های جدی و تلاشهای شبانه روزی کلیه اعضای خانواده بزرگ دانشگاهی را طلب می نماید.

دکتر مهرداد نوابخش هم چنین با اشاره به رشد مثبت درآمد غیر شهریه ای گفت: روند نزولی وابستگی دانشگاه به درآمد شهریه ای در سال 93 حاکی از آن است که این رشد 10 درصدی درآمد غیر شهریه ای در سال جاری می تواند سنگ محکی برای ارزیابی روند مثبت و مناسب توسعه ای در دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

معاون هماهنگی استان تهران با اشاره به آخرین جلسه شورای جذب استان تهران تاکید کرد: در جلسه اخیر شورای جذب استان تهران، به همراه ابلاغ سیاست‌های جدید دانشگاه برای جذب متخصصان و فرهنگیان در امر هیئت علمی، 50 پرونده مربوط به متقاضیان جذب در استان تهران مورد بررسی نهائی قرار گرفت و این بررسی صدور حکم را برای واجدان شرایط به همراه داشت.

وی در خاتمه با تاکید بر حساسیت ارزیابی در امر جذب نیروی متخصص، توسعه همه جانبه دانشگاه را در گرو به‌کارگیری نیروهای جوان، مجرب و کارآمد دانست.

انتهای پیام/