گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۸/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۵:۳۶ و در حوزه های دانشگاه - ۰ نظر
دکتر صفانیا در گفت‌و‌گو با آنا:

واحد تهران شمال پیشتاز در تجمیع واحدها / ۶۰ درصد ساخت و سازها اجرایی شد

خبرگزاری آنا: رئیس واحد تهران ـ شمال دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه ۳ واحد از این مرکز بهره برداری شده است، اعلام کرد: خوشبختانه چند پروژه در حال ساخت و ساز داریم که حدود ۶۰ درصد آن‌ها اجرایی شده است. بنابراین پس از سازمان مرکزی، واحد تهران شمال اولین واحد تهران است که تجمیع در آن صورت گرفته است.

دکتر علی محمد صفا نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با اشاره به طرح تجمیع واحدهای تهران، اظهار داشت: نمونه بارز و موفق این طرح را می‌توانیم در تجمیع واحدهای سازمان مرکزی در منطقه پونک شاهد باشیم.

وی با اشاره به مزیت تجمیع واحدهای سازمان مرکزی گفت: «تجمیع این واحد‌ها موجب سرعت بخشیدن به برنامه‌ها، صرفه جویی در هزینه و زمان و از همه مهم‌تر پاسخ به درخواست‌های ارباب رجوع خواهد شد.»

رئیس واحد تهران ـ شمال با اشاره به مشکل واحدهای پراکنده در استان تهران خاطر نشان کرد: تا به امروز با توجه به شرایط خاص از جمله نبود فضای کالبدی و زمین، واحد‌های تهران با مشکل پراکندگی مواجه بودند.

صفا نیا با اشاره به تصمیم دکتر میرزاده مبنی بر تجمع واحد‌ها طی مدت 4 سال، گفت: «واحد تهران شمال دارای 3 ساختمان بهره برداری شده است و خوشبختانه چند ساختمان نیز در حال ساخت و ساز داریم که حدود 60 درصد آن‌ها اجرایی شده است.»

وی با اشاره به اینکه واحد تهران - شمال پس از سازمان مرکزی اولین واحد تهران است که تجمیع در آن صورت گرفته، افزود: «در حال حاضر مشاورین در حال تحقیق و بررسی کافی برای طرح‌های مورد نظر هستند خوشبختانه با وجود پراکنده بودن املاک واحد تهران شمال، این تجمیع صورت خواهد گرفت و از جمله مزایای آن عرضه خدمات بهتر به دانشجویان به خصوص زمان فارغ التحصیلی است چرا که دانشجویان مسیر طولانی را از دانشکده به ستاد باید طی کنند.»

رئیس واحد تهران ـ شمال در پایان با ابراز امیدواری به پیگیری مداوم دکتر میرزاده برای تجمیع واحد‌های تهران خاطر نشان کرد: امیدوارم واحد تهران شمال کمتر از زمان اختصاص یافته بتواند تجمیع واحد‌ها را به نتیجه برساند. در حال حاضر زمین واحد‌های تهران جنوب و تهران مرکز خریداری شده است و واحد تهران شمال نیز هر چه سریع‌تر تجمیع واحد‌ها را به نتیجه خواهد رساند.

انتهای پیام/