گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۷/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲ و در حوزه های اجتماعی - ۰ نظر
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران به آنا خبر داد

واژگونی اتوبوس مسافربری در اتوبان قم/ انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان شهدای هفتم تیر

خبرگزاری آنا: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از واژگونی یک اتوبوس بین شهری در اتوبان تهران – قم خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه هشت تن از مسافران آسیب دیدند و حال راننده اتوبوس بسیار وخیم است.

حسن عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا از وقوع حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری بین شهری خبر داد و افزود: در ساعت 6:39 صبح امروز حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری بین شهری به مرکز فوریت‌های 115 اطلاع داده شد که بلافاصله  سه اکیپ اورژانس تهران به محل حادثه واقع در اتوبان تهران قم محدوده پل فرودگاه اعزام شدند. 

وی افزود: در جریان این حادثه هفت تن از مسافران از قبیل دو زن و 6 مرد آسیب دیدند که در همان مراحل اولیه از سوی تکنیسین‌های اورژانس تحت معاینه و درمان قرار گرفتند اما متاسفانه سه تن از آنان را به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کردند، حال راننده اتوبوس بسیار وخیم اعلام شده است. 

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران یادآور شد: براساس گزارش شاهدان عینی حرکت مارپیچ و سبقت غیرمجاز یک دستگاه سواری پژو عامل این تصادف بوده است اما علت اصلی  این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/