گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۷/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۵۷ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر

کفاشیان: نمی‌توانیم قرارداد با کی‌روش را یکطرفه فسخ کنیم/مجمع کاملا قانونی برگزار شد

خبرگزاری آنا: رییس فدراسیون فوتبال کشورمان تاکید کرد این فدراسیون تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ با سرمربی کنونی تیم ملی قرارداد دارد و این قرارداد نیز به صورت یک‌طرفه فسخ نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، علی کفاشیان در حاشیه نشست نواب رییس فدراسیون‌ فوتبال درباره آخرین وضع حضور کی‌روش و ادامه همکاری او با تیم ملی عنوان کرد: کی‌روش روز گذشته به تهران آمد و فردا یا پنجشنبه با او جلسه برگزار می‌کنیم تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای تیم ملی برای حضور در جام جهانی روسیه را انجام دهیم البته عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در نهایت به جمع‌بندی می‌رسیم.

وی با تکذیب شایعه فسخ قرارداد با کی‌روش عنوان کرد: ما با کی‌روش تا سال 2018 قرارداد امضا کردیم و در صورت فسخ قرارداد به صورت یکطرفه باید خسارت آن را که یک سال حقوق کامل  سرمربی تیم ملی است،  پرداخت کنیم و با توجه به این موضوع فسخ قرارداد بعید است؛ اما همان‌طور که گفتم عملکرد وی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: امیدوارم در جلسه با کی‌روش دوباره توافق لازم به وجود آید همچنین شرایط و ابزار لازم نیز برای ادامه همکاری با این مربی فراهم شود تا همچنان بتوانیم از حضور او در تیم ملی استفاده کنیم.

کفاشیان درباره اخبار روزهای گذشته مبنی بر تخلف صورت‌گرفته برای برگزاری مجمع عمومی فدراسیون اظهار کرد: هیچ تخلفی صورت نگرفته است و برگزاری این مجمع مانند مجمع قبلی کاملا قانونی بود. البته کمیته تنظیم مقررات موضوع تخلف را بررسی می‌کند اما مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد. ما مصوبه‌ای برای حسابرسی فدراسیون داشتیم که آن نیز توسط اعضای مجمع برگزار شد.

رییس فدراسیون درباره برکناری نبی و حضور اسدی به عنوان دبیر فدراسیون فوتبال عنوان کرد:‌ نبی هنوز برکنار نشده  است اما وضع وی نیز تا چند روز آینده مشخص می‌شود. اسدی هم یکی از افراد برجسته و باسابقه در ورزش محسوب می‌شود که امیدواریم بتوانیم در فدراسیون با وی همکاری داشته باشیم.

انتهای پیام/