گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۷/بهمن/۱۳۹۳ - ۰۹:۲۶ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
دانشیان در گفت‌وگو با آنا خبر داد

بهره‌برداری از بیمارستان امام سجاد(ع) واحد تبریز تا دهه فجر/افتتاح ساختمان آموزشی واحد ایلخچی تا پایان سال

خبرگزاری آنا: معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: ساخت بیمارستان امام سجاد (ع) واحد تبریز به عنوان بزرگ‌ترین پروژه عمرانی این استان با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

دکتر بهروز دانشیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تشریح فعالیت‌های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با توجه به از سرگیری عملیات عمرانی ساخت بیمارستان امام سجاد (ع) تبریز از تیر سال جاری، اظهار کرد: این پروژه کاملا فعال است، طبقات همکف، اول و دوم آماده نصب کفپوش و کنسول‌های بیمارستانی بوده و از هفته آینده، موتورخانه نیز روشن خواهد شد. همچنین به جز زیرزمین، بقیه طبقات تا دهه فجر آماده بهره‌برداری برای تجهیز بوده و بخش‌های باقیمانده نیز تا پایان سال جاری افتتاح خواهند شد.

این مسئول با توجه به دیگر پروژه‌های عمرانی دانشگاه در این استان، خاطرنشان کرد: پس از اخذ مجوز تاسیس دانشکده دندانپزشکی واحد تبریز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قرار بر این شد که ساختمان پنج طبقه آزمایشگاه مجتمع شماره 2 این واحد تبدیل به کلاس‌های عملی دانشکده دندانپزشکی شود و این تصمیم، مستلزم تغییراتی در ساختمان بود که ظرف دو ماه آینده اصلاحات مورد نظر انجام و در اختیار دانشکده دندانپزشکی قرار خواهد گرفت.

به گفته معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان، مناقصه احداث سلف سرویس، مسجد و استخر مجتمع شماره 2 واحد تبریز نیز اوایل سال آینده برگزار و عملیات عمرانی این پروژه‌ها نیز آغاز خواهد شد.

احداث مجتمع فرهنگی، اداری و رفاهی با تصویب هیات امنا

 

دانشیان با یادآوری طرح احداث مجتمع فرهنگی، اداری و رفاهی در محل ساختمان قدیم ستاد هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آزاد اسلامی استان به آنا گفت: در صورت تصویب نهایی این طرح در هیئت امناء دانشگاه، این مجتمع که شامل فضای آموزشی کارکنان، مهمانسرا، آمفی تئا‌تر، سالن غذاخوری، تالار و دو طبقه تجاری است با مشارکت یکی از ارگان‌های دولتی در زمینی به مساحت تقریبی 2000 مترمربع احداث خواهد شد.

وی به تشریح پروژه‌های عمرانی سایر واحدهای آذربایجان شرقی نیز پرداخت و اظهار کرد: ساختمان آموزشی پنج طبقه واحد ایلخچی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین دو خوابگاه 500 و 300 نفری واحد اهر نیز در مرحله تحویل موقت هستند.

دانشیان افزود: احداث ساختمان آموزشی 6600 مترمربعی واحد جلفا در مرحله عقد قرارداد با پیمانکار، احداث مهمانسرای کلیبر که با 50درصد پیشرفت فیزیکی از پیمانکار ماده 48 تحویل گرفته شده بود در مرحله سهام‌بندی واحد‌ها و پروژه سردر واحد مرند در مرحله 35 درصد پیشرفت فیزیکی قرار دارد.

انتهای پیام/ع