گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۵/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ و در حوزه های واحدهای دانشگاه آزاد - ۰ نظر
خدابخش به آنا خبر داد

بررسی مشکلات اداری مالی واحد‌های دانشگاهی آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان با حضور ابریشمی‌نیا

خبرگزاری آنا: نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان از گردهمایی رؤسا و معاونان اداری و مالی واحد‌ها و مراکز آموزشی این سه استان با حضور مهندس ابریشمی‌نیا خبر داد.

دکتر رسول خدابخش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با توجه به برگزاری دهمین گردهمایی رؤسا و معاونان اداری و مالی واحد‌ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان با حضور مهندس سیدمحمد ابریشمی‌نیا معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد زنجان اظهار کرد:‌ در ادامه بررسی مسایل و مشکلات مالی دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ها با حضور معاون اداری مالی، مشکلات این سه استان نیز فردا با حضور ابریشمی‌نیا بررسی می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه رسیدگی به مسائل و مشکلات اداری مالی واحدها و مراکز دانشگاهی در این گردهمایی مد نظر قرار دارد، گفت: در این نشست درخصوص برنامه‌ها و بخشنامه‌های اداری مالی دانشگاه با حضور تیمی از سازمان مرکزی به صورت حضوری بحث می‌شود و مشکلات بررسی خواهد شد.

خدابخش با بیان اینکه وضعیت استخدامی در دانشگاه‌ها، تعیین تکلیف کارکنان بدون مجوز و چگونگی به‌کارگیری آنان، صرفه‌جویی‌ و کنترل هزینه‌ها، شرایط مالی واحدها و ... از جمله مباحث مطرح در این گردهمایی است، افزود: جلسه عمومی و سخنرانی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی، ارائه گزارش معاونان هماهنگی سه استان پیرو جلسه قبلی با روسا و معاونان اداری مالی واحدها، ارائه گزارش روسای واحد از مشکلات اداری مالی به تیم اداری سازمان مرکزی و ... از برنامه‌های این گردهمایی است.

نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان خاطرنشان کرد: این گردهمایی در دو نوبت صبح و بعداز ظهر فردا دوشنبه 6 بهمن در واحد زنجان برگزار شده است و با جمع‌بندی برنامه‌ها و ارائه راهکارها برای رفع مسایل و مشکلات اداری مالی واحدها و مراکز آموزشی سه استان پایان خواهد یافت.

انتهای پیام/ع