گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۵/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵ و در حوزه های دانشگاه - ۰ نظر

اعلام زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴

خبرگزاری آنا: زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال ۹۴ اعلام شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علوی فاضل گفت: داوطلبان می توانند از ساعت 11:00 صبح روز دوشنبه با مراجعه به پایگاه اینترنتی معاونت سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات خود، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی در ادامه افزود: چنانچه هر داوطلبی پس از دریافت کارت، مغایرتی در مندرجات از نظر مشخصات فردی، زبان خارجه و سهمیه ملاحظه کرد، می‌تواند با مراجعه به باجه‌های رفع نقص نسبت به آن اقدام کند.

معاون سنجش و پذیرش درباره زمان و مکان رفع نقص کارت گفت: داوطلبان حوزه تهران برای رفع نقص می‌بایست در یکی از روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و از ساعت 8:00 تا 12:00 و 13:00 تا 17:00 به مجتمع دانشگاهی ولی عصر(عج) تهران مرکزی واقع در میدان امام حسین(ع)- ابتدای خیابان دماوند مراجعه کنند. داوطلبانی که محل حوزه امتحانی آنها یکی از ده واحد دانشگاهی مجری این آزمون (واقع در شیراز- اصفهان- اهواز- مشهد- تبریز- کرمانشاه- کرمان- ساری- رشت و زاهدان) است، باید در یکی از روزهای فوق به محل باجه رفع نقص حوزه امتحانی خود مراجعه کنند.

وی در پایان گفت: داوطلبان در صورت مواجه شدن با هر سوال یا ابهامی می‌توانند به سایت www.azmoon.org مراجعه و در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

انتهای پیام/