گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۳/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر
در گفت‌وگو با آنا

اکبری: در ست‌های اول و دوم پر اشتباه بودیم/خوشبختانه به سه امتیاز رسیدیم

خبرگزاری آنا: سرمربی تیم والیبال پیکان تهران، درباره عملکرد تیمش در ست اول و دوم دیدار مقابل ارتعاشات گفت: در ست اول و دوم بسیار پر اشتباه بودیم.

پیمان اکبری پس از پیروزی تیم پیکان مقابل ارتعاشات صنعتی در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر والیبال، درباره این دیدار گفت: هدف ما گرفتم سه امتیاز این دیدار بود که خوشبختانه به هدف خود رسیدم. همچنین در تلاش بودیم در این دیدار از بازیکنانی که کمتر در طول فصل به میدان رفته بودند، استفاده کنیم. در همین راستا در ست اول و دوم نیکو پتروس را به میدان فرستادیم.

وی درباره ست اول و دوم این دیدار که تیم پیکان عملکرد ضعیفی نسبت به دو ست دیگر دیدار داشت،‌گفت: در دو ست اول روی اشتباهات فردی به مشکل برخورد کردیم. به خصوص در ست اول نزدیک به 10 اشتباه مشهود داشتیم. این برای تیمی مثل پیکان اصلا خوب نبود. در ست‌های بعدی چند تغییر در تیم ایجاد کردیم و توانستیم به بازی برگردیم و نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

اکبری با یادآوری اینکه از سید محمد موسوی در این دیدار استفاده نشد، گفت: سعی کردیم که 50 درصد ظرفیت تیم را در اختیار بازیکنانی قرار دهیم که در دیدارهای دیگر نتوانسته بودند به میدان بروند و در مجموع از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. 

وی با تبریک به تیم ارتعاشات گفت: این تیم در دو ست اول بسیار درخشید و باید ابراز خوشحالی کرد که نوجوانان شایسته والیبال ایران در این سطح بالا والیبال بازی می‌کنند که این وضع نشان از آینده درخشان والیبال ایران دارد.

انتهای پیام/