گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۳/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر
در گفت‌وگو با آنا

وکیلی: راهی جز پیروزی در دیدارهای باقی‌مانده نداریم/ پیکان راحت به برتری نرسید

خبرگزاری آنا: سرمربی تیم والیبال ارتعاشات صنعتی با اشاره به دو دیدار باقی‌مانده تیمش در لیگ برتر والیبال اظهار کرد:راهی نداریم جز این که دو دیدار باقی‌مانده مان را به پیروزی پشت سر بگذاریم.

محمد وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، پس از شکست 3 بر یک تیم ارتعاشات صنعتی مقابل پیکان تهران اظهار کرد: در مجموع بازی خوبی بود و تا حدودی از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

وی به حضور نداشتن هر دو لیبرو تیمش در این مسابقه گفت: یکی از لیبروهای تیم مصدوم است و پدر یکی دیگر از لیبروها هم فوت کرده بود در نتیجه ما در این مسابقه در این پست به مشکل برخورد کردیم و مجبور شدیم از اسماعیل مسافر که دریافت‌کننده است به عنوان لیبرو استفاده کنیم. این بازیکن اولین بار بود که مقابل تیم بزرگی مثل پیکان به میدان می‌رفت و طبیعی است که این نکته در روند مسابقه تاثیر گذار بود.

وکیلی ادامه داد: در ست اول و دوم به خوبی مقابل پیکان مقاومت کردیم. ست اول را با نیتجه بسیار نزدیک واگذار کردیم و ست دوم را هم از آن‌=ها بردیم. اما در ادامه تیم پیکان امیر حسینی را به جای نیکو پتروس در پست پاسور به میدان فرستاد و همین امر سبب شد برتری با تیم حریف همراه شود.

سرمربی تیم ارتعاشات با اشاره به اینکه توان تیم ما همین‌قدر است ، افزود: باید بگویم که در این دیدار نسبت به  بازی قبلی که مقابل پیکان داشتیم توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم و به اعتقاد من بازیکنانم با اعتماد به نفس بیشتری بازی کردند و اطمینان دارم همه توان خود را به کار برده‌اند. به هر حال تجربه همیشه عامل اصلی پیروزی است.

وی به ضعف تیمش در خط سرویس اشاره کرد و گفت: دریافت بازیکنانم در این دیدار بهتر از قبل بود. به خصوص امیرحسین اسفندیار که در بازی دور رفت مقابل پیکان بسیار دریافت‌های بدی داشت، در این دیدار بسیار بهتر کارد کرد.  با این حال در خط سرویس هنوز پر اشتباه‌ هستیم و باید روی این موضوع کار کنیم تا نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.

وکیلی با اشاره به این که تیم پیکان به راحتی در این دیدار به برتری نرسید،  ادامه داد: وقتی با فرهاد قائمی در پایان این دیدار صحبت کردم، وی گفت که ما به سختی توانستیم تیم ارتعاشات را شکست دهیم و این نشان از این دارد که تیم ما حریف دست و پا بسته‌ای برای تیم‌های دیگر ، حتی تیم پر مهره و قدرتمندی مانند پیکان نیست. پیکانی‌ها از تمام توان و تجربه خود مقابل ما استفاده کردند تا توانستند هر سه امتیاز این دیدار را کسب کنند.

سرمربی تیم ارتعاشات صنعتی، به عصبانیت بازیکنان حریف در برخی از دقایق بازی اشاره  و خاطرنشان کرد: شرایط عصبانیت زمانی در یک تیم به وجود می‌آید که آن تیم در مقابل حریف خود به مشکل برخورد کند. عصبانیت بازیکنان پیکان هم دلیل دیگری بود بر این نکته که عملکرد بازیکنان من خوب بوده است.

وکیلی درباره دیدارهای باقی‌مانده تیمش در لیگ برتر و این موضوع که مدیرعامل تیم ارتعاشات خواستار پیروزی تیمش شده است، گفت: هیچ راهی نداریم جز این که در این دو دیدار باقی‌مانده مقابل تعاون گنبد و شهرداری بندرعباس به پیروزی برسیم.  برای جلوگیری از حرف و حدیث‌های ایجادشده به پیروزی در این دو مسابقه احتیاج داریم و قطعا باید برنده از میدان خارج شویم.

انتهای پیام/