گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۳/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر
هفته دوم رقابت‌ها

تداوم صدرنشینی دانشگاه آزاد در سوپر لیگ کاراته

خبرگزاری آنا: تیم کاراته دانشگاه آزاد اسلامی با کسب دو پیروزی مقابل شهرداری سیرجام و صنعت برق هرمزگان در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، هفته دوم سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در حالی  در سالن شهید افرسیابی تهران برگزار شد که تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب دو برد دیگر همچنان صدرنشین باقی ماند.

در این رقابت‌ها دانشگاه آزاد اسلامی 28 بر صفر شهرداری سیرجان را شکست داد و در دومین دیدار هم با نتیجه 23 بر 4 صنعت برق هرمزگان را برد. دانشگاه با این دو پیروزی با 12 امتیاز تیمی و 107 امتیاز انفرادی در مکان نخست جدول رده‌بندی قرار گرفت. سایر دیدارها: شهید ستاری قرچک با نتیجه 15 بر 11 از مناطق نفت خیز جنوب شکست خورد.

آکادمی کمربند سیاه مقابل صنعت برق هرمزگان 19 بر 6 مغلوب شد. شهید ستاری قرچک 22 بر 6 برابر آوای رزم نتیجه را واگذار کرد. آکادمی کمربند سیاه 16 بر 11 تیم مهیار تهران را برد.(هیات کاراته تهران از این پس با نام مهیار تهران در لیگ شرکت می کند).

شهرداری سیرجان 22 بر 6 مقابل مناطق نفت خیز جنوب باخت. در جدول رده بندی پس از تیم دانشگاه آزاد اسلامی، مناطق نفت خیز جنوب با 9 امتیاز تیمی و 58 امتیاز انفرادی در مکان دوم قرار گرفت. صنعت برق هرمزگان با 6 امتیاز تیمی و 59 امتیاز انفرادی سوم است.

تیم های آکادمی کمربند سیاه با 6 امتیاز تیمی و 49 امتیاز انفرادی و آذرخودرو نوین با 6 امتیاز تیمی و 35 امتیاز انفرادی به ترتیب در مکان‌های چهارم تا ششم جدول جای دارند.

**برترین‌های هفته:

کاتای انفرادی: سمیع پاک ضمیر از تیم شهید ستاری قرچک

کومیته انفرادی: کیوان بابان از تیم صنعت برق هرمزگان

تیم برتر کومیته: مناطق نفت خیز جنوب

تیم برتر کاتا: دانشگاه آزاد اسلامی 

انتهای پیام/