گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۳/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۲:۴۴ و در حوزه های سیاسی - ۰ نظر
تکرار/ کاشفی در گفت‌وگو با‌ آنا:

شورای مشورتی در پی ایجاد اتحاد بین اصلاح‌طلبان است/تعامل با آیت‌الله هاشمی و آقای ناطق ادامه دارد

خبرگزاری آنا: یک عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گفت که شورای مشورتی به دنبال ایجاد وحدت در بین اصلاح‌طلبان است و در این میان با شخصیت‌هایی مانند آیت الله هاشمی و حجت الاسلام ناطق در تعامل است.

حسین کاشفی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره فعالیت‌های شورای مشورتی اصلاح‌طلبان اظهار کرد: شورای مشورتی اصلاح‌طلبان همانند گذشته به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و در راستای انتخابات سال 92 برای انسجام اصلاح‌طلبان تلاش می‌کند.

وی افزود:  همچنان با آقای خاتمی جلسات منظمی را برای رسیدن به راهکار مشترک در انتخابات پیش رو برگزار می‌کنیم. شورای مشورتی تصمیم دارد اصلاح‌طلبان را به وحدت حتمی برساند، چراکه چیزی جز وحدت نمی‌تواند پیروزی را به ارمغان آورد.

عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان درباره هماهنگی و تعامل با آیت الله هاشمی و حجت الاسلام ناطق نوری تصریح کرد: شورای مشورتی همواره با سرمایه‌های کشور همچون آیت الله هاشمی و حجت الاسلام ناطق نوری هماهنگ است و مانند انتخابات 92 با آنها در تعامل خواهد بود تا از این طریق انسجام در میان اصلاح‌طلبان قطعی شود.

کاشفی همچنین درباره شناسایی شخصیت‌ها برای ورود به انتخابات آینده مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، گفت‌: شناسایی شخصیت‌ها در استانها برای ارائه لیست‌های انتخاباتی بر عهده احزاب و گروه‌های سیاسی است، استانداران سابق و نمایندگان ادوار از نیروهای اصلاح‌طلب هستند که احزاب و گروه‌ها با هماهنگی آنها می‌توانند شخصیت‌های مناسب را برای انتخابات شناسایی کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خاطرنشان کرد: شورای مشورتی با شورای هماهنگی در تعامل کامل است، شورای هماهنگی متشکل از احزاب اصلاح طلب وظیفه شناسایی نیروها در انتخابات را دارد و شورای مشورتی فقط بر روی انسجام و وحدت اصلاح‌طلبان متمرکز است.

به گزارش آنا، شورای مشورتی اصلاح‌طلبان همان مجمع مشورتی سید محمد خاتمی (رئیس جمهور اسبق کشورمان) است که در سال 92 در وحدت اصلاح‌طلبان و همچنین کناره گیری محمدرضا عارف و شکل‌گیری وحدت او با حسن روحانی موثر بودند.

انتهای پیام/