گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۱/بهمن/۱۳۹۳ - ۱۵:۰۲ و در حوزه های رسانه‌های دیگر - ۰ نظر

یادداشت سردبیر سابق سایت الف: دیگر در صندوق امداد پول نمی‌ریزم چون...

خبرگزاری آنا: سردبیر سابق سایت الف به مدیرمسئولی احمد توکلی نماینده اصولگرای مجلس در صفحه گوگل پلاس خود یادداشتی انتقادی درباره مدیریت رسانه‌ای کمیته امداد منتشر کرده است.

به گزارش آنا، سید امیر سیاح، عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی نوشت:

تابستان88 و در کوران فتنه، متنی در وب دست به دست میشد حاکی از اینکه : «آهای ملت چه نشسته اید که پول های ریخته شده در صندوق صدقات، مستقیم میره تو جیب آخوندها...  لطفا به فقرای همسایه و محلتون کمک کنید اما خواهشا توی صندوقهای صدقات چیزی نریزید!...»

اون روزها شبانه روزی در الف مشغول خنثی سازی این جور جنگ روانی ها علیه نظام بودم لذا بلافاصله از نامه کذایی پرینت گرفتم و برای روابط عمومی کمیته امام فکس کردم و به کسی که اونجا بود، موضوع را گفتم و کشتیارش شدم تا اطلاعاتی بدهد که درآمد و هزینه کمیته امداد چقدر است؟ یا حداقل اعلام کنند چقدر به چه کسانی و چطوری کمک می کنند؟ اما طرف اهمیت نامه ای که در وب پیچیده بود را جدی نگرفت... بهش گفتم اگه آبروی نظام برات مهم نیست اقلا بخاطر حفظ اعتماد عمومی به کمیته امداد و برای اینکه واریزی مردم به صندوقهایتان کم نشود، واکنشی نشون بدین! اما طرف این کار را هم نکرد...

مدتی بعد یکی از مسئولان اصلی کمیته امداد(قبلا مدیر روابط عمومی آنجا بود و الان ظاهرا به مسئولیت بالاتری رسیده) را در حرم امام رضا(ع) دیدم و ماجرا و ضرورت اطلاع‌رسانی کمیته امداد درباره درآمدها و هزینه هایش را بهش یادآور شدم. ایشون لبخند تفقد آمیزی زد و گفت بله بله... اما باز هم کاری انجام نشد...

اخیرا تماشای برنامه ای تبلیغاتی که حوالی ساعت 10شب به سفارش و هزینه کمیته امداد از شبکه1 پخش می شود، مرا یاد آن ماجرا انداخت... ظاهرا مسئولان فعلی کمیته امداد با این تیتراژ ساختن‌شان تصور می کنند دغدغه و مشکل اصلی فقرا و کودکان کار، نداشتن کیک تولد است! روح امام خمینی شاد و یاد و راهش جاویدان... اما راستش بعد از دیدن این برنامه تبلیغاتی، من یکی اگر از این پس بخواهم صدقه ای بدهم، به صندوقهای کمیته امداد چیزی نمی ریزم...»

انتهای پیام/