گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۴/بهمن/۱۳۹۳ - ۰۹:۲۵ و در حوزه های سیاسی - ۰ نظر
آیت‌الله موسوی بجنوردی در گفت‌وگو با آنا:

خطر متحجران بیشتر از مخالفان اسلام است/ همه بدانند امام(ره) مدافع نوگرایی و ضد تحجر بود

خبرگزاری آنا: عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز، گفت: ضرری که گروه‌های داعش، القاعده، طالبان و تکفیری برای اسلام دارند به مراتب بیشتر از کسانی است که با اسلام مخالف‌اند.

آیت‌الله سید محمد موسوی‌بجنوردی از شاگردان امام خمینی(ره)، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه "برخی به اسم دین به سمت تحجر می‌روند"، یادآور شد: امام (ره) فرمودند رنجی که از متحجران بردم از کسانی که ضد اسلام بودند نبردم.

رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشیم که خطر متحجران بیشتر از کسانی است که با اسلام مخالف هستند. در حال حاضر نیز ضرری که گروه‌های داعش، القاعده، طالبان و گروه‌های تکفیری برای اسلام دارند به مراتب بیشتر از کسانی است که با اسلام مخالف‌اند.

موسوی بجنوردی افزود: همانطور که شاهدیم کشورمان امروز به برکت انقلاب، به پیشرفت‌ چشمگیری دست یافته است؛ اما متأسفانه عده‌ای متحجر به اسم نوگرایی -که البته نوگرایی در روح اسلام است- چهره این انقلاب را به شکل دیگری نشان می‌دهند.

عضو ارشد مجمع روحانیون مبارز در پایان با بیان اینکه "امیدوارم خداوند این متحجران را هدایت کند"، خاطرنشان کرد: همه مردم ایران اسلامی که پیرو خط امام هستند و آن بزرگوار را قبول دارند، بدانند امام مدافع نوگرایی و ضد تحجر بود.

انتهای پیام/