گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۸/دی/۱۳۹۳ - ۱۵:۵۷ و در حوزه های اقتصادی - ۰ نظر
یوسفیان به آنا خبر داد:

بررسی پرونده پدیده شاندیز در جلسه فردای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

خبرگزاری آنا: عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اعلام کرد که پرونده تخلفات پدیده شاندیز، فردا دوشنبه در جلسه این ستاد بررسی می‌شود.

عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا افزود: در جلسات گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پیرامون تبلیغات گسترده رسانه‌ای شرکت پدیده و هزینه‌های هنگفت پرداختی بابت آن بحث شد، اما بررسی پرونده کلی به جلسه آتی موکول شد.

وی تصریح کرد: قرار است دادستانی، اداره کل بازرسی کشور و وزارت اطلاعات هر یک گزارشی درباره پرونده پدیده شاندیز به ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی ارائه دهند که این گزارش‌ها درجلسه فردای ستاد مورد بررسی قرار می‌گیرند.

به گزارش آنا،‌ پدیده شاندیز در سال گذشته رقم قابل توجهی را برای تبلیغات در صداوسیما هزینه کرده‌است. آن طور که صورت‌های مالی پروژه پدیده شاندیز نشان می‌دهد، این شرکت در سال گذشته حدود 10.5 میلیارد تومان برای تبلیغات در صدا و سیما هزینه کرده‌است.

البته تبلیغات این شرکت فقط به صداوسیما محدود نبوده و برخی روزنامه‌ها هم از آن بهره برده‌اند. به عنوان مثال روزنامه همشهری حدود 1.4 میلیارد تومان، روزنامه ایران 900 میلیون تومان و روزنامه جام جم 770 میلیون تومان از این بابت درآمد داشته‌اند.

انتهای‌پیام/

13.5 میلیارد تومان هزینه تبلیغات پدیده شاندیز در یک سال + سند