گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۸/دی/۱۳۹۳ - ۱۴:۳۹ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر
همراه با آنا در جام ملت‌های آسیا

مهدی علی:‌ برای بهترین نتیجه به مصاف ایران می‌رویم/می‌دانم تیم کی‌روش بهترین تیم آسیاست

خبرگزاری آنا: سرمربی تیم ملی فوتبال امارات تاکید کرد تیمش برای بازی فردا مقابل کشورمان به دنبال کسب بهترین نتیجه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، مهدی علی در کنفرانس پیش از بازی فردا مقابل تیم ملی کشورمان گفت: بازی بسیار سختی را در دیدار با ایران داریم و برای این بازی برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دادم.

وی ادامه داد: به خوبی می‌دانم تیم کی‌روش اکنون بهترین تیم آسیاست و به همین دلیل هم برای کسب بهترین نتیجه تغییراتی را در بازی فردا مقابل ایران انجام خواهم داد تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی افزود: از بازی فردا بهترین نتیجه را می‌خواهم زیرا ما می‌خواهیم از شانس سرگروهی در این مرحله از بازی‌ها برخوردار شویم بنابراین با تمام وجود مقابل تیم ملی ایران تلاش خواهیم کرد.

سرمربی تیم امارات عنوان کرد: به خوبی حریف را آنالیز کردیم و اکنون می‌دانیم که در بازی فردا دنبال چه نتیجه‌ای هستیم بنابراین تنها به بازی خودمان فکر می‌کنیم و توجهی به وضعیت حریف نداریم.

مهدی علی اظهارکرد: این خیلی مهم است که بدانیم حریف بعدی ما چه تیمی است اما ما قبل از هر چیز به صعود مقتدرانه از گروه‌مان می‌اندیشیم. هر چند که نسبت به بازی‌های قبلی فردا یک تغییر در تیم خودمان خواهیم داشت.

انتهای پیام/