گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۸/دی/۱۳۹۳ - ۱۳:۰۳ و در حوزه های سیاسی - ۰ نظر
منتجب‌نیا در گفت‌و‌گو با آنا مطرح کرد؛

انتظارات از معاون سیاسی جدید وزارت کشور/ مقیمی ضربه‌ها و خسارت‌ها را جبران کند

خبرگزاری آنا: قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: از محمد حسین مقیمی انتظار می‌رود که در پست معاونت سیاسی وزارت کشور، ضربه‌ها و خسارت‌ها را جبران کند.

حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا ، درباره انتصاب محمد حسین مقیمی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور اظهار کرد: ارزیابی از عملکرد وی در عمل خواهد بود ولی با توجه به سوابق مقیمی از جمله نمایندگی مجلس، استانداری، شهرداری و وزارت کشور و همچنین انتظاراتی که از دولت روحانی در این زمینه بوده است - که متأسفانه با تأخیر در این انتصاب به تعویق افتاده است- امیدواریم که ایشان بتوانند انتظارات را برآورده کنند؛ به وضعیت سیاست داخلی کشور سرو سامانی بدهند و کارهای انجام نشده را انجام دهند.

منتجب‌نیا افزود: ولی مقیمی باید بداند که کارهای زمین مانده و انجام نشده فراوان است و از آنجایی که کرسی معاونت سیاسی وزارت کشور تا به حال خالی بوده، ضربه سنگینی به آقای روحانی زده است. از این رو انتظار می‌رود ایشان بتوانند انشاءالله آن ضربه‌ها و خسارت‌ها را جبران کنند.

وی درباره موانع پیش‌روی مقیمی در انجام مسئولیت خود در سمت معاونت سیاسی وزارت کشور اظهار کرد: نباید موانعی وجود داشته باشد؛ چون رئیس جمهور مملکت قول‌هایی به مردم داده است و مردم مطالباتی از او دارند. درست است که ایشان در سمت معاون وزیر کشور است ولی در رأس دولت، رئیس جمهوری است که شعارها و برنامه‌های مشخصی دارد. بنابر این به اتکای رئیس جمهوری، دولت و حمایت مردم انشاءالله ایشان می‌تواند با قدرت کارها را انجام بدهد، احزاب را تقویت کند، خانه احزاب را راه بیندازد و زمینه برگزاری یک انتخابات سالم و رقابتی را در عمل فراهم کند.

لازم به ذکر است، صبح امروز قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد «محمد حسین مقیمی» به سمت معاونت سیاسی این وزارتخانه منصوب شد. پیش از این، کاظم میرولد به مدت هفت ماه معاون سیاسی وزارت کشور بود که پس از استعفای وی، امیری سرپرستی معاونت سیاسی وزارت کشور را برعهده گرفت.

انتهای پیام/