گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۸/دی/۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳ و در حوزه های ورزشی - ۰ نظر
لیگ والیبال ساحلی-کیش

غفوری: هدف‌ ما حضور والیبال ساحلی ایران در المپیک ریو است

خبرگزاری آنا: دبیر سازمان والیبال ساحلی اظهار کرد: هدف‌گذاری مسئولان در سازمان والیبال ساحلی حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا، کسری غفوری سرپرست مسابقات لیگ والیبال ساحلی ضمن اشاره به موفقیت‌های اخیر والیبال ساحلی ایران با بیان اینکه این رشته در مسیر پیشرفت و موفقیت به سرعت در حال حرکت است گفت: ملی‌پوشان ساحلی ایران توانستند با درخشش خود در مسابقات ساحلی پوکت عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کنند و پس از آن با حضور در تور جهانی برای نخستین بار توانستند به جدول اصلی راه پیدا کنند. هر چند که با بدشانسی به نماینده رژیم اشغالگر قدس برخورد کرده و از ادامه مسابقات بازماندند، اما این موضوع هیچ چیز از شایستگی ملی‌پوشان والیبال ساحلی ما کم نکرد.

وی ضمن ابراز امیدواری از این موضوع که روند موفقیت‌های والیبال ساحلی ادامه دار خواهد بود گفت: هدف‌گذاری والیبال ساحلی ایران حضور در المپیک 2016 ریو است. درهای تیم ملی به روی هیچ بازیکنی بسته نیست و شایسته‌ها به آن راه پیدا خواهند کرد.

دبیر سازمان والیبال ساحلی با اشاره به برگزاری نخستین مرحله از لیگ والیبال ساحلی اظهار کرد: تیم های ملی ایران از همین بازیکنانی تشکیل خواهند شد که در مسابقات لیگ حضور شایسته داشته باشند. این مسابقات از اهمیت بالایی برخوردار است و با حضور افرادی مانند امیدوار حاتمی، کامران ذوقی، خلیل یگانه‌ و... رنگ و بوی خاصی به خود گرفته است.

غفوری افزود: مهمترین دغدغه ما برای برگزاری این مسابقات عدم حضور اسپانسر بود که اگر نمی‌توانستیم پخش مستقیم مسابقات را بگیریم حضور اسپانسر محقق نمی‌شد، اما با رایزنی‌های متعدد با صدا و سیما موفق شدیم برای روز سه‌ ‌شنبه حق پخش مستقیم مسابقات را از شبکه سه بگیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان والیبال ساحلی مسیری طولانی در پیش دارد و در صدد است کمیته‌های متعددی را در این سازمان تشکیل دهد. امیدواریم با برگزاری هرچه بهتر مرحله نخست لیگ والیبال ساحلی بتوانیم در ادامه روند موفیت‌های والیبال ساحلی تاثیرگذار باشیم.

انتهای پیام/