گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۲۵/دی/۱۳۹۳ - ۱۰:۴۰ و در حوزه های سیاسی - ۰ نظر
از سوی حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی صورت گرفت؛

ابلاغ سلام گرم رهبر معظم انقلاب به شرکت کنندگان در اجلاسیه جامعه مدرسین

خبرگزاری آنا: رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: در شرایط فعلی تمام تلاش دشمنان این است که به همه تفهیم کنند، نظام اسلامی کار آمد نبوده و نمی‌تواند زندگی مردم را تأمین کند و تمام توطئه‌ها در همین راستا صورت می‌گیرد.

به گزارش حوزه سیاست داخلی خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی، امروز در نهمین اجلاسیه سراسر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، سلام گرم رهبر معظم انقلاب را به حاضران رساند و اظهار کرد: بنده پیش از این‌که به این اجلاسیه بیایم،‌ خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدم و ایشان فرمودند که سلام گرم من را به اعضای جامعه مدرسین و علما برسانید؛ من نیز متقابلا سلام گرم شما را خدمت ایشان خواهم رساند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با تقدیر از برگزار کنندگان این اجلاسیه، گفت: این جلسه کمی و کیفی جلسه سنگینی است که بیانات بسیار خوبی در این باره مطرح شد.

محمدی گلپایگانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در شرایط فعلی تمام تلاش دشمنان این است که به همه تفهیم کنند، نظام اسلامی کارآمد نبوده و نمی‌تواند زندگی مردم را تأمین کند و تمام توطئه‌های در همین راستا صورت می‌گیرد.

وی افزود: اگر واقعا نظام ناکار‌آمد بود این همه پیشرفت کی و کجا حاصل شده است؟، آیا وضعیت کنونی کشور با وضعیت چهل سال گذشته یکسان است، کار ما به جایی رسیده که ملت‌های دیگر مردم، نظام و رهبری را الگوی خود می‌دانند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کرد: باید برای مردم جا بیفتد که این نظام افزون‌بر زندگی مادی، زندگی معنوی و اخروی افراد را نیز تأمین می‌کند، این نظام می‌خواهد دست مردم را گرفته و به بهشت برساند و آخرت مردم را نیز تأمین کند.

محمدی گلپایگانی تاکید کرد: امروز روحانیت در اوج عزت است و بهترین فرصت را در اختیار دارد و متاسفانه این جایگاه به خوبی تبیین نشده است.

انتهای پیام/