گزیده ای از اخبار
نوشته شده در تاریخ ۰۷/آبان/۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴ و در حوزه های دانشگاه - ۰ نظر
معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی:

یکی از متغیرهای اصلی برای توسعه واحد اسلامشهر، گسترش فضای کالبدی است/کلنگ زنی و ساخت ساختمان جدید آموزشی

خبرگزاری آنا: معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی، یکی از متغیرهای اصلی برای توسعه واحد اسلامشهر، توسعه فضای کالبدی این دانشگاه است، که مساعدت های لازم جهت مهیا نمودن اعتبار کلنگ زنی و ساخت ساختمان جدید آموزشی این واحد دانشگاهی صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، محمد خجسته معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در جمع اعضای شورای واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، ضمن تبریک فرخنده ایام ماه مبارک ذیحجه و اعیاد سعید قربان و غدیر، این واحد دانشگاهی را در جذب و پرورش دانشجو، واحدی با پتانیسیل بسیار بالا ارزیابی کرد.

وی افزود: واحد اسلامشهر دارای وضعیت بالقوه ای است که با بکارگیری تدابیر صحیح مدیریتی و برنامه های استراتژیک، بایستی به وضعیت بالفعل تبدیل شود.

وی چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی را در کلیه بخش ها بسیار مطلوب دانست و با اشاره به موفقیت های بیشمار این مرکز عظیم دانشگاهی، درنظر گرفتن رضایت حضرت باریتعالی و تکیه بر اصل ولایت و ولایتمداری را مهمترین اصول در کسب این موفقیت قلمداد نمود.

خجسته خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با تأسی از فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که راه رسیدن به رستگاری را در عمل به قرآن و تمسک به ائمه اطهار (ع) (ولایت و ولایتپذیری) دانسته اند حرکت نموده و با همدلی و همیاری نیروهایی ولایتمدار و اولویت دهی به انجام کلیه امور در چارچوب فرهنگ اسلامی، در جهت خدمت به اعتلای آرمانهای ایران اسلامی گام برمیدارد.

وی در ادامه ضمن ابراز رضایت از روند کیفی فعالیتهای واحد اسلامشهر، در زمینه بهبود ساختار سازمانی با محوریت غنی سازی شغل و نیز توسعه فیزیکی این واحد دانشگاهی، قول مساعدت ویژه داد.

وی افزود: یکی از متغیرهای اصلی برای توسعه واحد اسلامشهر، توسعه فضای کالبدی این دانشگاه است، که انشاءا... با یاری خداوند متعال، مساعدت های لازم جهت مهیا نمودن اعتبار کلنگ زنی و ساخت ساختمان جدید آموزشی این واحد دانشگاهی صورت خواهد گرفت.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی در بخش پایانی سخنان خود، از مسئولین واحد اسلامشهر خواست تا با توجه به ظرفیت بالای علمی و پژوهشی این واحد دانشگاهی، با تمام توان خود در جهت تبدیل شدن به قطب علمی استان در چند رشته خاص تلاش نمایند.

سعید شفائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیز در این نشست، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این واحد دانشگاهی، ابراز امیدواری کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با بهره گیری از توان علمی بالای اساتید، کارکنان و دانشجویان، هم اکنون به یک قطب عالی علمی و پژوهشی در جنوب غرب استان تهران تبدیل شده است.

وی اولویت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر را در سال تولید و حمایت از سرمایه ملی، ارتقای همکاریهای علمی پژوهشی دانشگاه با بخش صنعت، ارتقاء کیفی آموزش و پژوهش و نیز احداث و راه اندازی مرکز عالی تحقیقات کشاورزی در سایت 50 هکتاری واحد، جهت انجام پروژه های ملی علمی و تحقیقاتی در زمینه گیاه پزشکی، تولید گیاهان دارویی و پرورش دام و طیور دانست و ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی این مرکز، واحد اسلامشهر با تمام توان علمی و تخصصی خود، نیازهای مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی و نیز شهرستان اسلامشهر را در این زمینه رفع خواهد نمود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از طراحی برنامه های استراتژیک و اولویت کیفیت آموزش و پژوهش بر کمیت در این واحد دانشگاهی خبر داد و ابراز امیدواری کرد، اقدامات لازم جهت تصویب چندین رشته دیگر در مقطع کارشناسی ارشد و نیز تصویب مقطع دکترای رشته مدیریت آموزشی در حال انجام است و واحد اسلامشهر تمام تلاش خود را برای تبدیل به یک واحد برگزیده جامع کشوری در تحصیلات تکمیلی مینماید.

در ادامه، هریک از معاونین و اعضای شورای واحد اسلامشهر به تشریح گزارش عملکردی حوزه مطبوع خود پرداخته و درخواستهای خود را جهت بهبود روند توسعه ای واحد اسلامشهر در حوزه خود، ارائه نمودند.

گفتنی است این نشست، صبح دیروز، شنبه ششم آبانماه، با حضور محمد خجسته معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی، مسافرچی مدیر اداری و مدیر کل ارزیابی و نظارت معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی، رباط جزی مدیر کل امور عمومی و دبیر کمیسیون معاملات دانشگاه آزاد اسلامی، سعید شفائی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و اعضای شورای واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/ع